O projektu

O projektu

Varenská Office Center je moderní administrativní budova s reprezentativními kancelářskými prostory a nejmodernějšími IT technologiemi, která se nachází v těsné blízkosti historického centra Ostravy, 200 m od nákupního centra Futurum, v lokalitě, kde sídlí řada významných úřadů, firem a služeb.

 

Budova prošla mezi lety 2006 a 2007 kompletní, nákladnou rekonstrukcí, díky níž splňuje veškeré nároky kladené na moderní administrativní centra, a to jak z hle­diska nově instalovaných technologií, tak také kvalitního a designového řešení vnitřních prostor.

 

Významným atributem projektu je jeho vynikající poloha v rámci města s výbornou dopravní dostupností. V bezprostřední blízkosti se nachází zastávky MHD, vlakové nádraží a sjezd z D1

 

Budova a prostory

Varenská Office Center se skládá ze dvou propojených budov – hlavní budovy s 15 nadzemními a 2 podzemními podlažími a vedlejší budovy s 2 nadzemními a 1 podzemním podlažím. V přízemí se nachází vstupní hala s centrální recepcí. K dispozici jsou variabilní prostory od 100 m2 do 3000 m2 dle požadavku nájemce a dále 812 m2 skladových ploch. Možnost pronájmu parkovacích stání přímo v objektu. Další možnosti parkování se nachází v těsné blízkosti budovy.